Czas i koszty dostawy

Czas i koszty dostawy / time and shipping cost

Czas wysyłki uzależniony jest od czasu realizacji zamówienia. Wszystkie produkty szyjemy ręcznie, większość na bieżąco, stąd nalezy zwrócić uwagę na czas realizacji podany przy produkcie. W trakcie promocji, świąt i specjalnych okazji czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć 
Dokładamy wszelkich starań aby całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wyniósł 3-7 dni roboczych. Jeśli produkt znajduje się na magazynie, wyślemy go w ciągu 24-48h. W przypadku braku produktu, klient zostanie poinformowany o zaistniałym braku, oraz o możliwie najszybszym czasie jego dostępności.

Koszt jest uzależniony od formy płatności oraz wybranego przewoźnika. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Koszt wysyłki uzależniony jest od jej gabarytu, w większości wypadków jednak jest to jedna przesyłka.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The shipping time depends on the time of the contract. We sew all products by hand, most of them on a regular basis, so pay attention to the implementation time given next to the product. During promotions, holidays and special occasions, the implementation time may be slightly longer. We send the entire order in one package, you do not pay extra for the next products.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl