Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Biały szum to jeden z pierwszych "pomocników" dla nowo narodzonego dziecka, wspomagający integrację ze światem zewnętrznym. Maluszek przyzwyczajony do bycia w zamkniętym, cieplutkim środowisku, do którego dochodziły mocno wytłumione dźwięki otoczenia, zderza się z rzeczywistością, która może go przytłoczyć. Szumiąca maskotka ma za zadanie go wyciszyć i ułatwić tym samym proces zasypiania. Noworodek odzyskuje poczucie bezpieczeństwa słysząc znajome dźwięki. Wspomagając szum owinięciem dziecka, zaciemnieniem pokoiku oraz przytuleniem, zastępujemy warunki panujące w brzuszku. Spokojne i dobrze śpiące dziecko, zdecydowanie lepiej i szybciej zaadoptuje się do nowego otoczenia. W łóżeczku niezastąpionym dodatkiem jest gryzak dla niemowlaka, który uspokoi i ukoi go przed snem.

Jak to działa?

Dołączony do maskotki okrągły sensor montujemy w rozpinanych pleckach Szopka.Po uruchomieniu, sensor emituje tzw. biały szum, który po 40 minutach stopniowo zaczyna się wyciszać, aż do uzyskania kompletnej ciszy. Ale to nie wszystko, sensor jest cały czas aktywny. W momencie wykrycia dźwięku, zaczyna ponownie pracować przez 20 minut, ponownie usypiając malucha. Poprzez przytrzymanie guzika możemy regulować jego głośność.

Maskotka pomagająca zasnąć potrafi też stymulować

Maskotka pomaga zasnąć, ale jej kolejną zaletą jest rozwój zmysłów wzorku dziecka. Kombinacje kształtów oraz kolorów sprawiają, że szybciej dojrzewa u niemowlaka umiejętność rozróżniania kształtów oraz kolorów. To niesamowicie ważne, żeby już od początku powstawania tych cech, wzmacniać je możliwie jak najlepiej. Dzięki temu, Twój kochany maluch dużo szybciej wyrobi sobie spostrzegawczość i zainteresowanie otaczającym go światem. Stymulowanie układu nerwowego za pomocą kontrastowych kolorów poprawi skupienie uwagi i możliwości poznawcze. Do szumiącej maskotki, która nie służyć jako zabawka przyda Wam się również przytulanka dla niemowlaka, która daje mu poczucie bezpieczeństwa i bliskości.

Polska alternatywa dla Misia Szumisia

Szumiąca przytulanka Szopek to w pełni polska produkcja, tym szczyci się jego producent. Warto wspierać nasza gospodarkę i nasze narodowe pomysły. Maskotka jest wykonana bardzo porządnie, posiada wygodne magnesy do zamontowania Szopka przy łóżeczku, na szczebelkach, czy na pałąku nad łóżeczkiem. 
do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl