Rożek niemowlęcy - element wyprawki

Nasze bambusowe rożki dla niemowląt zachwycają delikatnością i przewiewnoscią. Autorskie wzornictwo oraz koncepcje kolorystyczne są niespotykane, projektowane przez artystów. Nasz rożek dla noworodka ma regulowane wiązanie w postaci paska z tkaniny balbumowej, w takim samym wzorze jak jego wnętrze. Rożek zapewnia Twojemu dziecku bezpieczeństwo i ciepło, które czuł przez 9 miesięcy w Twoim brzuchu. Już od pierwszych chwil życia wskazane jest otulanie maleństwa w becik dla noworodka.

Rożki dla niemowląt - wymiary

Becik dla niemowlaka ma uniwersalny wymiar, który dostosowaliśmy na bazie doświadczenia własnego oraz naszych klientek. Wymiar rożka dla niemowlaka to 75x75cm. Dzięki temu otrzymujemy rożek, którym możemy otulić dziecko i wraz z jego wzrostem regulować dowolnie jego otulenie. Odpowiednio zastosowany rożek otula szczelnie malucha "od stóp do głów". Nasz wymiar wystarczy nawet dla trzymiesięcznego niemowlaka, ale po okresie otulania możesz śmiało wykorzystać go jako kocyk lub matę do zabawy.

Bambusowy becik dla niemowlaka 

Po wewnętrznej, tej ważniejszej stronie znajduje się tkanina bambusowa. Od strony zewnętrznej trwały i przewiewny velvet. Obie tkaniny są bardzo wyjątkowe dla niemowlaka. Przede wszystkim są antybakteryjne i antyalergiczne, dzięki czemu są bezpieczne i bardzo delikatne dla czułej skóry dziecka. Połączenie tych dwóch tkanin sprawia, że rożki dla niemowlaka są niesamowicie praktyczne. Velvet jest odporny na pleśnie i grzyby, ale wyjątkowo przewiewny i wytrzymały na zniszczenia i otarcia. Bambus jest tkaniną, która prozdrowotnie traktuje skórę maluszka. Możesz używać go obustronnie kiedy zajdzie taka potrzeba, dzięki uniwersalnemu mocowaniu troczków. Rożki dla niemowlaka dostępne są w wyjątkowych wzorach i koncepcjach kolorystycznych. Dostępne tylko u nas pozwolą Ci się wyróżnić, niosą ciepło i bezpieczeństwo dla twojego malucha. 

Rożek dla dziecka - wysoka jakość komfortu

Przyjęło się, że rożek dla dziecka to rożek na lato. Z tego powodu postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom mam w innych okresach roku. Rożek dla dzieci połączyliśmy z cieplutkim Velvet, uzyskując tym samym uniwersalny, wielosezonowy becik dla niemowlaka. Dzięki temu zarówno w ciepłe i chłodne sezony rożek będzie z Wami. Studiując kwestie związane z becikami, doszliśmy do wniosku, że nasze beciki dla niemowląt nie będą usztywniane i zbyt mocno wypełnione. Jest to związane tylko i wyłącznie z bezpieczeństwem maleństwa, o czym młode mamy często nie wiedzą. Kręgosłup niemowlaka rozwija się cały czas i jakiekolwiek usztywnianie go, czy kładzenie na zbyt pulchnym podłożu może negatywnie wpływać na jego rozwój i czucie maleństwa w rękach.

Becik dla dziecka to intymna sfera noworodka

Becik dla dziecka z zamysłu ma stanowić swojego rodzaju otulenie, w które zawiniesz niemowlę. Jest namiastką brzucha matki, w który dziecko przebywało przez kilka miesięcy, w którym zawsze była stała temperatura oraz przyjemne otoczenie. Szczególnie potrzebny jest w okresie po porodowym, kiedy to becik dla noworodka stanowi dosłownie drugi brzuch matki. Nagła zmiana otoczenia, temperatury oraz brak otulenia może bardzo negatywnie wpłynąć za maluszka i jego poczucie bezpieczeństwa. Może przez to być płaczliwy i rozdrażniony.

Rożek miękki dla niemowlaka na lato

Rożek na lato dla noworodka z tkaniny bambusowej ma niezwykłe właściwości, których nie spotkasz w innych tkaninach. Otula maleństwo zaraz po urodzeniu w bezpieczny i przyjemny sposób. Tak jak w brzuchu matki występuje tu cyrkulacja powietrza, nie narasta niebezpiecznie temperatura i utrzymują się bardzo przyjemne do funkcjonowania warunki. Tym samym rożek dla niemowlaka na lato sprawdza się świetnie, dając małemu ciałku oddychać i chronić przed przegrzaniem.

Letni rożek dla niemowlaka

W lato tkanina bambusowa w połączeniu z tkaniną velvet są naszym zdaniem najlepszym z możliwych połączeń, dając kojące ciepło i niezwykle delikatne otulenie. Tkanina bambusowa jako jedyna z tkanin ma właściwości termoregulacyjne. Daje odczuwalne ukojenie w otuleniu i niespotykany komfort. Beciki dla dziecka na lato z bambusa są bardzo przewiewne i wyjątkowo delikatne. Chronią malucha przed przegrzaniem i dają mu uczucie komfortu. Jedwabiście miękka tkanina otula i zapewnia wyjątkową wygodę otulenia.

Czy prać rożek dla noworodka?

Rożek niemowlęcy Różany

Rożek dla noworodka, jak każdy inny produkt, warto wyprać przed pierwszym użyciem. Mimo antybakteryjnych właściwości tkaniny bambusowej, nie warto ryzykować i sprawdzać przy pierwszym kontakcie z tak delikatną skórą noworodka. Rożek powinien być prany w maksymalnie 30 stopniach oraz 600-800 obrotach wirowania. Tkanina bambusowa jest naturalną i bardzo ważne jest, żeby nie przesadzić z temperaturą oraz wirowaniem. 

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl