Przewijaki dla dzieci i niemowląt 

Przewijanie to jedna z głównych czynności wykonywanych przy niemowlęciu. Ponieważ wykonuje się je co najmniej kilka razy dziennie, warto zadbać o to, by miejsce do przewijania było odpowiednio przygotowane, dzięki czemu uda się wykonać je szybko i sprawnie, a przede wszystkim bezpiecznie dla maleństwa.

Turystyczny przewijak dla niemowlaka

Nasz przewijak turystyczny to wyjątkowo higieniczny i praktyczny produkt. Stworzony z tkaniny bambusowej, posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, które doskonale sprawdzą się podczas podróży czy przewijania chociażby w galeriach handlowych. Aksamitnie miękka tkanina bambusowa jest idealna dla skóry niemowlaka i daje ogromny komfort podczas przewijania delikatnego ciałka. Odpowiednio zaprojektowany przewijak, można zabrać ze sobą wszędzie, jest lekki i bardzo poręczny. Zmieści się w torbie i w wózku. Właściwości samosterylizujące tkaniny bambusowej sprawiają, że bezpiecznie użyjesz go nawet w publicznych miejscach bez obaw o nadmiar zasiedlających się na nim bakterii. Warto również pomyśleć przy zakupie przewijaka o higienicznych pieluszkach wielokrotnego wyboru. Doskonałe do wycierania czy owijania pieluszki bambusowe to doskonała alternatywa dla chusteczek, czy pieluszek tetrowych o bardzo ostrej strukturze.

 

Przewijak dla niemowlaka na wyposażeniu każdej przezornej mamy

Podstawowym sprzętem pomocnym przy zmianie pieluszki jest przewijak dla niemowlaka. Jest to swego rodzaju mata, na której można wykonywać czynności pielęgnacyjne. Powinna ona być bezpieczna, wygodna dla dziecka i opiekuna, ale też dająca możliwość łatwego wyczyszczenia po użyciu, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie malucha. Nasz przewijak pierzesz w całości w pralce. Wystarczy 30 stopni aby pozbyć się przynajmniej 99% bakterii i zachować właściwości zdrowotne tkaniny.

Poszukując odpowiedniego modelu warto przede wszystkim kierować się kwestiami bezpieczeństwa i higieny. Dobrym pomysłem jest wybór przewijaka bambusowego, który wyróżnia się na tle innych swoimi unikalnymi właściwościami. Przede wszystkim tkanina bambusowa, z której jest on wykonany, ma właściwości samooczyszczające i bakteriobójcze. Co więcej, dzięki wykonaniu z tkaniny, można w łatwy sposób go uprać, zapewniając całkowitą czystość miejsca do przewijania. Dzięki temu, że ma on postać miękkiej maty, może także służyć jako przewijak turystyczny, co jest bardzo dużym atutem i wygodą dla rodziców. Również w związku z tym warto podkreślić, że możliwość uprania maty w całości to ważna jej cecha. Dzięki temu nawet w podróży możemy zapewnić sobie i dziecku wygodne i bezpieczne miejsce do przewijania, nie obawiając się o kwestie higieniczne. Doskonałym uzupełnieniem przewijaka jest drewniany gryzak dla niemowlaka z pieluszką. Ukoi i uspokoi dziecko podczas przewijania, zajmując je w tym czasie.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl