Prześcieradło bambusowe z gumką

Przedstawiamy bardzo praktyczne rozwiązanie dla standardowego prześcieradła. Prześcieradło bambusowe cechuje się bardzo dobrą przewiewnością i antybakteryjnością. Właściwości antyalergiczne prześcieradło posiada dzięki tkaninie bambusowej najwyższej jakości i idealnie nadaje się jako prześcieradło dla dziecka alergika. Zarówno jedno jak i drugie mają również swoje przeznaczenie dla określonych sezonów. Prześcieradło bambusowe ma właściwości termoregulacyjne i zapewnia bardzo przyjemny chłód, ma ok. dwa stopnie niższą temperaturę niż temperatura otoczenia. Mimo delikatnej ciepłoty jaką daje jest przewiewne z racji splotu jaki ma tkanina. Dzięki gumce wszytej po całym obwodzie nie będzie zsuwać się z materaca zapewniając bezpieczne użytkowanie. Sprawdzi się dla najbardziej wymagających mam.

Polecamy rozmiary:

  • 75x35 cm - do kosza Mojżesza lub gondoli
  • 60x120 cm - do łóżeczka
  • 70x140 cm - do łóżka
  • 80x160 cm - do łóżka

Prześcieradło do łóżeczka oraz gondoli

Prześcieradło do łóżeczka z bambusa szyjemy tak, aby było dobre dla obu najpopularniejszych rozmiarów łóżeczek, łóżeczko 60x120 oraz 70x140cm. Maleństwo i jego wrażliwa skóra mają stały styk z prześcieradłem, warto zadbać o to, żeby było to prześcieradło dla dzieci z tkaniny bambusowej lub velvet. Dlaczego? Obie tkaniny są antybakteryjne i nie straszna im wilgoć czy moment kiedy dziecku się uleje. Są również odporne na powstawanie grzybów oraz problemów skórnych. Są bardzo delikatne, i przyjemne w dotyku, a dla wyjątkowo delikatnej skóry dziecka to ogromny komfort. Prześcieradło antyalergiczne do gondoli bambusowe oraz z velvet są odporne na spieranie i bardzo długo zachowują swój kolor, nie bledną tak szybko jak prześcieradło bawełniane. Dodatkowo materiał bambusowy posiada właściwości antybakteryjne.

Prześcieradło wraz z wszytą gumką nie zsuwa się z materaca, gdy dzieci w nocy zmieniają pozycję. Twoje niemowlę może spać bezpiecznie.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl