Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wyobraź sobie sytuację, w której Twój maluch rozpoczynając swoją przygodę z "fikołkami", przekręca się i delikatną główką ląduje prosto w szczebelkach łóżeczka. Aby tego uniknąć i zabezpieczyć malucha przed obijaniem się, warto pomysleć o zakupie ochraniacza do łóżeczka.

Ochraniacz na szczebelki do łóżeczka dziecka wykonany jest z eleganckiego,  pikowanego velvetu w dwóch typowych dla łóżeczek rozmiarach. Elegancki i stylowy ochraniacz do łóżeczka doskonale sprawdzi się od pierwszych tygodni życia malucha. Wykonany z wyjątkowego velvetu, jest przewiewny, niesamowicie delikatny i charakterystyczny. Dwustronnie pikowany materiał wygląda naprawdę wyjątkowo. Ochraniacz na szczebelki ma za zadanie ochronić Twoje maleństwo przed uderzeniami w nie. Dzięki technologii w jakiej powstaje materiał, chroni rownież przed ewentualnym podduszeniem gdy buzia dziecka znajdzie się zbyt blisko szczebelków.

Jaki wybrać rozmiar ochraniacza do łóżeczka?

do łóżeczka dla dzieci o wymiarach 60 x 120cm dedykowany rozmiar ochraniacza to 30x180cm ( +-3cm ).

do łóżeczka dla dzieci o wymiarach 70 x 140cm dedykowany rozmiar ochraniacza to 30x210cm. ( +-3cm ).

Czy ochraniacz do łóżeczka jest potrzebny

Dziecko w bardzo krótkim czasie zaczyna się w łóżeczku przewracać i przemieszczać, ochraniacz ma za zadanie chronić dziecko przed zderzeniami z drewnianymi szczebelkami. Dodatkowo uchroni również łóżeczko, przed przygryzaniem przez malucha kiedy się znajdzie blisko szczebelków. Ochraniacz posiada bardzo praktyczne troczki, dzięki którym przywiążesz go w aż czterech punktach do łóżeczka. Bardzo dużo mówi się o tym, że ochraniacze mogą być niebezpieczne dla dzieci, w skrajnych przypadkach nawet zagrażające życiu. Jest to bardzo mały odsetek przypadków, zazwyczaj wiążący się z tym, że zbyt delikatny materiał, maluch bardzo łatwo połyka. W przypadku velvet jest to niemożliwe, materiał jest na tyle gruby, że niemowlak w żaden sposób nie połknie go, ani nie przydusi się nim.

Do zestawu z ochraniaczem dobierz również pościel do łóżeczka i stwórz piękny, i elegancki zestaw do łóżeczka.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl