Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pierwsza przytulanka dla niemowlaka

Przytulanka to dla niemowlaka bardzo ważny towarzysz życia. Kupione w odpowiednim momencie towarzyszą maluchowi od pierwszych momentów po narodzinach. Dają poczucie bezpieczeństwa i stają się pierwszym najlepszym przyjacielem. Warto zastanowić się zatem, jak powinna wyglądać pierwsza przytulanka dla niemowlaka, by mieć pewność, że będzie ona bezpieczna nawet dla malutkiego dziecka.

Tkanina, z której wykonana jest nasza maskotka jest:

  • antybakteryjna 
  • antyalergiczna
  • antygrzybiczna
  • odporna na grzyby i mole

Stworzona przez Koaolomotka to pierwsza przytulanka dla niemowlaka, która koi nerwy i daje poczucie spokoju. Wykonana została z materiałów, które są odporne na porwanie, rozdarcie i pogryzienie. Każdy element został opracowany w taki sposób, żeby dziecko nie mogło się nim zadławić, ani go odgryźć. Koalomotka to doskonały przyjaciel do spacerów, snu i odpoczynku Twojego maluszka.

Pierwsza przytulanka dla niemowlaka

 Nie zapomnij również o odpowiedniej higienie i zabezpieczeniu skóry dziecka przed bakteriami, sprawdź nasze ręczniki bambusowe!

Miś przytulanka dla niemowlaka

Pierwsza przytulanka dla niemowlaka to często przyjaciel na całe dzieciństwo. Warto jednak pamiętać, że powinna ona spełniać rygorystyczne kryteria, by zagwarantować maluchowi bezpieczeństwo. Przede wszystkim, każdy miś przytulanka dla niemowlaka powinien być wykonany z bezpiecznej tkaniny posiadającej odpowiedni certyfikat jakości. To bardzo ważne, ponieważ daje pewność, że tkanina będzie odpowiednia dla wrażliwej skóry maleństwa i nie spowoduje jej podrażnień. Kolejną kwestią jest brak niebezpiecznych elementów, takich jak guziki czy ozdoby, które mogłyby oderwać się od przytulanki i stwarzać zagrożenie dla układu oddechowego dziecka.
Warto też mieć na uwadze, że potrzeby niemowlaka, jeśli chodzi o pierwsze przytulanki, są nieco inne niż potrzeby kilkulatka. Maluszek lubi się tulić, poznawać rączkami nowe rodzaje powierzchni, dlatego idealne dla niego będą miękkie maskotki wykonane ze szmatki, którą dziecko będzie mogło przytulać i spać z nią. Taki rodzaj zabawki da mu poczucie bezpieczeństwa, będzie tym samym kojarzyć się ze spokojem i relaksem, a to z punktu widzenia maluszka i jego rozwoju jest na tym etapie życia najważniejsze.

Doskonałym produktem wspomagającym ukojenie bólu oraz uspokojenie dziecka jest rownież drewniany gryzak z nielakierowanego drewna.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl