Śpiworki do wózka

Śpiworek do wózka to bardzo ważne akcesorium zarówno dla niemowlęcia jak i większego dziecka. Bez tego, spacer w niesprzyjających warunkach atmosferycznych może być niemożliwy. Śpiworki do wózka nie tylko zapewniają odpowiedni komfort cieplny, ale także otulają dziecko zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa. Wykonane z naturalnego włókna bambusowego i materiału Velvet są odpowiednie na każdą porę roku - aby zadbać o właściwy poziom ciepła dziecka wystarczy zastosować odpowiednio cieńszy lub cieplejszy ubiór. Materiały, z jakich wykonane są śpiworki są antyalergiczne i bezpieczne dla dziecka, nie wywołują alergii i podrażnień dla delikatnej skory dziecka.

Śpiworek jest bardzo trwały, jego materiał i kolor jest odporny na wielokrotne pranie. Wszyty rzep zadba o właściwą regulację rozmiaru otulacza, a do tego jest niezwykle delikatny i nie powoduje zaciągania materiału ubranek. Śpiworek można używać dwustronnie, dedykowana wewnętrzna strona wykonana jest z delikatnej i miękkiej tkaniny bambusowej, a zewnętrzna ze znacznie trwalszej tkaniny Velvet. Wielokrotne przekładanie śpiworka z wózka do wózka i przenoszenie w nim dziecka, nie powoduje utraty jego niezwykłych właściwości.

Śpiworek dla dziecka na spacer

Dziecko, które korzysta już ze spacerówki, na spacerach potrzebuje dodatkowej ochrony, którą zapewni mu właściwie dobrany śpiworek. Podczas drzemki lub w momencie odpoczynku, śpiworek jest idealnym atrybutem zmęczonego dziecka. Przyjemny w dotyku materiał, sprawia że dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Materiał jest odporny na mole i grzyby, przez co idealnie nadaje się dla alergików. Nie zawiera drażniących barwinków, ostrych krawędzi ani powodujących poczucie zimna metalowych elementów.

Kolorystyka śpiworka spodoba się każdemu rodzicowi i każdemu dziecku - delikatne barwy działają uspakajająco i wyciszająco na dziecko. Śpiworki są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu można wielokrotnie przekładać pasy bezpieczeństwa przez specjalne i dostosowane otwory. Dzięki uniwersalnej budowie, śpiworek pasuje do każdego rodzaju wózka - do spacerówki, nosidełka i gondoli.

Śpiworki zimowy do samochodu, gondoli lub na sanki

Kiedy przewozisz dziecko w samochodzie, nie powinno ono mieć ubranej grubej kurtki ani kombinezonu. To sprawia, że pasy bezpieczeństwa nie są odpowiednio dopasowane do ciała dziecka. W celu uniknięcia wychłodzenia i przeziębienia dziecka, użyj śpiworka do wózka na zimę. Idealnie i szczelnie okryje ciało dziecka. Nie ryzykuj wychłodzenia dziecka i spraw, że w śpiworku będzie się czuło swobodnie i przyjemnie. Śpiworek możesz z powodzeniem przełożyć do wózka. Przenosząc dziecko z samochodu do pomieszczenia, nie musisz martwić się o jego właściwe ogrzanie - otulone śpiworkiem dziecko jest chronione nawet przed niskimi temperaturami. Śpiworek posiada specjalną osłonkę na nóżki i kapturek na główkę.

Śpiworek niemowlęcy na lato

Śpiworka możesz z powodzeniem używać także latem. Tkanina bambusowa, która jest w 100% naturalna chroni przed promieniami słonecznymi i otula dziecko, nie powodując przegrzania i pocenia się dziecka. Bambus idealnie odprowadza ciepło, dając przyjemne odczucie chłodu. Dziecko z pewnością nie będzie się pocić, a jego delikatna skora nie będzie podrażniona.

Śpiworek do wózka to nie tylko praktyczny i zapewniający dziecku odpowiedni poziom ciepła atrybut, to także bardzo modny i designerski dodatek każdego fotelika i wózka. Twoje dziecko pokocha śpiworek do wózka, który występuje w wielu przepięknych wzorach i kolorach. Zdecydowanie sprawia, że każde dziecko pokocha swój śpiworek, który stanie się ulubionym otulaczem na całe dzieciństwo.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl