Śpiworki do wózka

Śpiworek do wózka to bardzo ważne akcesorium zarówno dla niemowlęcia jak i większego dziecka. Bez tego, spacer w niesprzyjających warunkach atmosferycznych może być niemożliwy. Śpiworki do wózka nie tylko zapewniają odpowiedni komfort cieplny, ale także otulają dziecko zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa. Wykonane z naturalnego włókna bambusowego i materiału Velvet są odpowiednie na każdą porę roku - aby zadbać o właściwy poziom ciepła dziecka wystarczy zastosować odpowiednio cieńszy lub cieplejszy ubiór. Materiały, z jakich wykonane są śpiworki są antyalergiczne i bezpieczne dla dziecka, nie wywołują alergii i podrażnień dla delikatnej skory dziecka.

Śpiworek jest bardzo trwały, jego materiał i kolor jest odporny na wielokrotne pranie. Wszyty rzep zadba o właściwą regulację rozmiaru otulacza, a do tego jest niezwykle delikatny i nie powoduje zaciągania materiału ubranek. Śpiworek można używać dwustronnie, dedykowana wewnętrzna strona wykonana jest z delikatnej i miękkiej tkaniny bambusowej, a zewnętrzna ze znacznie trwalszej tkaniny Velvet. Wielokrotne przekładanie śpiworka z wózka do wózka i przenoszenie w nim dziecka, nie powoduje utraty jego niezwykłych właściwości.

 

 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja

Śpiworek do wózka spacerowego

Dziecko, które korzysta już ze spacerówki, na spacerach potrzebuje dodatkowej ochrony, którą zapewni mu właściwie dobrany śpiworek. Podczas drzemki lub w momencie odpoczynku, śpiworek jest idealnym atrybutem zmęczonego dziecka. Przyjemny w dotyku materiał, sprawia że dziecko czuje się komfortowo i bezpiecznie. Materiał jest odporny na mole i grzyby, przez co idealnie nadaje się dla alergików. Nie zawiera drażniących barwinków, ostrych krawędzi ani powodujących poczucie zimna metalowych elementów.

Kolorystyka śpiworka spodoba się każdemu rodzicowi i każdemu dziecku - delikatne barwy działają uspakajająco i wyciszająco na dziecko. Śpiworki są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu można wielokrotnie przekładać pasy bezpieczeństwa przez specjalne i dostosowane otwory. Dzięki uniwersalnej budowie, śpiworek pasuje do każdego rodzaju wózka - do spacerówki, nosidełka i gondoli.

Śpiworki do wózka na zimę

Kiedy przewozisz dziecko w samochodzie, nie powinno ono mieć ubranej grubej kurtki ani kombinezonu. To sprawia, że pasy bezpieczeństwa nie są odpowiednio dopasowane do ciała dziecka. W celu uniknięcia wychłodzenia i przeziębienia dziecka, użyj śpiworka do wózka na zimę. Idealnie i szczelnie okryje ciało dziecka. Nie ryzykuj wychłodzenia dziecka i spraw, że w śpiworku będzie się czuło swobodnie i przyjemnie. Śpiworek możesz z powodzeniem przełożyć do wózka. Przenosząc dziecko z samochodu do pomieszczenia, nie musisz martwić się o jego właściwe ogrzanie - otulone śpiworkiem dziecko jest chronione nawet przed niskimi temperaturami. Śpiworek posiada specjalną osłonkę na nóżki i kapturek na główkę.

Śpiworek do wózka letni

Śpiworka możesz z powodzeniem używać także latem. Tkanina bambusowa, która jest w 100% naturalna chroni przed promieniami słonecznymi i otula dziecko, nie powodując przegrzania i pocenia się dziecka. Bambus idealnie odprowadza ciepło, dając przyjemne odczucie chłodu. Dziecko z pewnością nie będzie się pocić, a jego delikatna skora nie będzie podrażniona.

Śpiworek do wózka to nie tylko praktyczny i zapewniający dziecku odpowiedni poziom ciepła atrybut, to także bardzo modny i designerski dodatek każdego fotelika i wózka. Twoje dziecko pokocha śpiworek do wózka, który występuje w wielu przepięknych wzorach i kolorach. Zdecydowanie sprawia, że każde dziecko pokocha swój śpiworek, który stanie się ulubionym otulaczem na całe dzieciństwo.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl