Skompletowanie wyprawki dla jeszcze nienarodzonego dziecka jest często dla rodziców dużym wyzwaniem. Wyprawka przede wszystkim powinna być tak dobrana, aby jej elementy idealnie pasowały do dziecka. Wybierane produkty nie powinny wywoływać podrażnienia delikatnej skóry dziecka. Ubranka muszą zapewniać komfort, a kocyki dawać możliwość przyjemnego otulenia.

Jednym z podstawowym elementów wyprawki dla dziecka jest wygodny kocyk do wózka. Dziecko powinno mieć zapewniony komfort wypoczywania zarówno w swoim łóżeczku jak również w wózku. Idealnie w tym przypadku sprawdza się kocyk bambusowy.


Kocyki do wózka na zimę i lato

Termoregulacja - kocyk do wózka bambusowy w okresie zimowym zapewnia przyjemne uczucie ciepła, natomiast w okresie letnim sprawia, że dziecko się nie przegrzewa. Włókna bambusa, z których jest wykonany kocyk nie zatrzymują w sobie wilgoci, jest ona wydalana na zewnątrz.

Możliwość prania w pralce - materiał wykonany z włókien bambusa nie ulega zniszczeniu podczas prania w pralce, a dodatkowo za każdym praniem nabiera miękkości. Jest bardzo wytrzymały, dzięki temu można go często czyścić bez obawy o jego uszkodzenie.

Antyalergiczny kocyk do spacerówki

Antyalergiczność - Materiał z włókien bambusa nie powoduje uczulenia ani nie podrażnia delikatne skóry małego dziecka.

Wszystkie te właściwości sprawiają, że kocyk bambusowy do wózka jest najlepszym wyborem dla dziecka. Ważne jest również, aby rozmiar kocyka był odpowiednio dobrany.

Kocyk do wózka powinien być w rozmiarze 80x100. Natomiast większy rozmiar kocyka doskonale sprawdzi się do łóżeczka.

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl