O firmie

O Koala by HeartMade

W Koala by HeartMade, każdy nasz produkt rodzi się z dwóch głębokich miłości: do natury, która nas otacza, i do najdroższych sercu dzieci. Nasza podróż rozpoczęła się od magicznego momentu, gdy w nasze życie wkroczyła nasza córeczka. Jej pierwszy oddech był dla nas jasnym sygnałem, że świat, który chcemy dla niej budować, musi być pełen miłości, troski i przede wszystkim bezpieczeństwa.

Obserwując każdy jej ruch, uśmiech i spokojny sen, zrozumieliśmy, jak ważna jest delikatność materiałów, które dotykają jej skóry i jak ważne jest, aby każdy przedmiot, który jej towarzyszy, był wykonany z myślą o jej najlepszym rozwoju i komforcie. Nie chodziło tylko o pościel, w której odpoczywa, ubranka, które nosi, poduszkę, która wspiera jej główkę, ciepłą kołderkę czy nawet o wkładkę do wózka, która jest z nią podczas każdego spaceru. Chodziło o coś więcej - o budowanie świata, w którym każdy szczegół jest przemyślany i ma na celu zapewnienie jej najlepszego startu w życie.

Zainspirowani przez naszą córeczkę, oferujemy linię produktów, które zapewniają nie tylko niebywałą delikatność i bezpieczeństwo, ale także wspierają zdrowy rozwój każdego dziecka na każdym etapie jego życia. Tak narodziła się nasza misja - by najpierw nasze dziecko, a potem Twoje Maluszki, mogły cieszyć się każdą chwilą, otulone w produkty, które są tak pełne miłości, jak nasze serca.

W Koala by HeartMade, nie tylko tworzymy - kochamy, dbamy i inspirujemy. Bo dla nas, każdy dzień to nowa przygoda, którą chcemy dzielić z Tobą i Twoim dzieckiem, oferując produkty, które sprawią, że każdy moment będzie niezapomniany. Witaj w naszej rodzinie, gdzie miłość do dzieci i natury tworzy coś wyjątkowego.

 
 
 
Posciel HandMade
Niezależnie od materiału, z którego jest wykonana pościel dla dzieci, wszystkie nasze produkty są ręcznie krojone, szyte oraz wypełniane. Staramy się dbać o każdy ich szczegół, nawet najdrobniejszą nitkę! Tworzymy własny świat kolorów i wzorów, do którego zapraszamy właśnie Ciebie! Nasza oferta stale będzie się rozwijać. Koala by HeartMade to komplety pościeli do łóżeczka, poduszki i kołderki, pościel bambusowa, kocyki bambusowe, gniazdka niemowlęce, ochraniacze do łóżeczka czy otulacze bambusowe wykonane z najlepszych materiałów.
 
 
do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Sklepy e-commerce Shoper Shopify SEO by Cybersolus.com
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl